Doktora son ziyaretinizde, hayatınızın en önemli reçetelerinden birini almış olabilirsiniz   fakat egzersiz üzerine yapılan yüzlerce çalışma, egzersizin kalp hastalığı, diyabet, inme, yüksek tansiyon ve belirli kanser türleri gibi ciddi sağlık sorunları riskini azalttığını göstermektedir. Dahası, belinizi düzeltirken artriti kolaylaştırır ve hareket bağımsızlığınızı korursunuz. Basitçe söylemek gerekirse, egzersiz daha iyi hissetmenize, harika görünmenize ve daha uzun, daha neşeli bir yaşam sürmenize yardımcı olur.

Peki, egzersize nasıl başlamalıyım? 

Hiç resmi bir egzersiz programınız olmadıysa veya egzersiz programına hastalık, zaman baskısı veya aile yükümlülükleri nedeniyle yıllar geçmesine rağmen başlayamadıysanız şimdi başlama fikri ürkütücü görünebilir. Ne tür bir egzersiz yapmalısın ve ne kadar süre yapmalısın? Kendine zarar vermeyeceğinden nasıl emin olabilirsin?

Tüm bu soruların cevaplarını Healthybody Sağlıklı Zayıflama Merkezinde bulabilirsiniz. Hayatınıza uyan ve buna bağlı kalacağınız güvenli, çok yönlü bir egzersiz planı oluşturmanıza yardımcı olacağız. Spor yaralanmalarını önlemenize ve tıbbi durumları olan kişiler için özel egzersiz programları oluşturulmasına olanak sağlayacağız.

Egzersize başlama motivasyonunuz ne olursa olsun, bilgiyi eylemle birleştirmenize ve formunuzu bir üst seviyeye taşımak için ihtiyacınız olan araçları sağlamanıza yardımcı olacağız.

Kendine yatırım yap! 

Egzersiz, sağlığınıza yapabileceğiniz en iyi yatırımdır. Healthy Body egzersiz programları ile bu yatırımdan en yüksek getiriyi elde edeceğinizden emin olabilirsiniz!