YALI MH. 6523 SK. NO:32/A K:6 D:A604 Karşıyaka İZMİR Pazartesi - Cumartesi 09:00-20:00 0 232 999 42 30

Biz Kimiz?

Healthy Body,  alanında uzman beslenme danışmanı ve fizyoterapist kadrosu ile kurulmuş bir sağlıklı yaşam merkezidir. Yıllardır özenle çalışmış ve uzmanlığını hayata taşımış, güler yüzlü ve hepsi sertifikalı olan personeli ile İzmir’in Mavişehir semtinde hizmet vermektedir. İzmir’de sadece Healthy Body’de bulunan özel geliştirilmiş mekanik aletler ile, kişiye özel egzersiz programları verilmektedir. Bunun yanı sıra kişiye özel diyetler sayesinde sağlıklı zayıflama programı ile birlikte vücut ağrılarının manuel terapi ile giderildiği hizmetler sunulmaktadır. Özetle Healthy Body’de size özel beslenme programı hazırlanır ve yine size özel fiziksel egzersizler fizyoterapistler eşliğinde son teknoloji aletlerle uygulanmaktadır.

Healthy Body, sağlığınızı korumak ve geliştirmek adına yanınızdadır!

Çağdaş sağlık anlayışında insanın fiziksel, zihinsel ve sosyal yönden tam bir iyilik halinde olması, büyük ölçüde koruyucu sağlık önlemlerinin alınmasına bağlıdır. Koruyucu sağlık önlemlerinin başında ise doğru beslenme eğitimi gelmektedir. Çoğu kişi değişik besinlerin besleyici değerleri, sağlığa uygun besinlerin neler olduğu ve uygulanan diyetle hastalık arasındaki ilişkiler konusunda bilgisizdir veya yanlış bilgilere sahiptir.

Daha sağlıklı olmak için kendinize verebileceğiniz en güzel hediye; yaşınıza, cinsiyetinize göre tavsiye edilen sağlıklı ağırlıkta olmanız ve bunun için de doğru beslenmeyi öğrenmeniz ve fiziksel aktivite alışkanlıklarınızı yaşam boyu sürdürülebilir hale getirmeniz gerekmektedir.

Healthy Body’nin şık ve ferah salonlarında;

  • İster günlük ister spor giysileri ile yapılabilen ve terletmeyen kişiye özel egzersizler yapılmaktadır.
  • Düzenli vücut analizi takibi yapılarak kişiye özel diyetler hazırlanmaktadır.
  • Kısa sürede güç ve dayanıklılık artışı sağlanmaktadır.
  • Stres ve kas gerginliğinin azaltılması hedeflenmektedir.
  • Daha güçlü ve hızlı bir metabolizmaya ulaşılması için çalışılmaktadır.
  • Kemik yoğunluğunun arttırılması, duruş bozukluklarının giderilmesi, ağrısız bir yaşam ve fit bir vücut için ideal programlardan oluşan hizmetler verilmektedir.

Ekibimiz