YALI MH. 6523 SK. NO:32/A K:6 D:A604 Karşıyaka İZMİR Pazartesi - Cumartesi 09:00-19:00 0 232 999 42 30

Bölgesel İncelme

Fit ve formda bir vücuda sahip olmak, herkes tarafından arzu edilir. Sağlıklı ve estetik bir vücut için en temel kural, yeterli ve dengeli beslenmektir. Ancak, vücudun şekillendirilmesi ve vücut şeklinin korunmasında beslenmenin mutlaka egzersiz programları ile de desteklenmesi gerekir.

Healthybody egzersizlerinde tek bir amaç vardır; o da daha sağlıklı bir vücuda sahip olmanızdır. Vücuttaki yağların yakılmasını sağlamayı amaçlayan Healthybody egzersizlerinde kasların hacim almasından ziyade sıkılaşması ön plandadır. Daha ince, daha esnek ve daha fit bir görünüm kazandırmayı hedefleyen egzersizlerimiz ile danışanlarımız, daha orantılı ve daha güzel bir vücuda sahip olabilir.

Healthybody ye özel aletlerle yapacağınız egzersizler ile bölgesel kas gruplarının çalışmasını, kasların gelişmesini ve esneklik kazanmasını sağlamak ilk amaç olacaktır. Bunun yanında vücudunuzun istediğiniz orantıya sahip olabilmesi adına bölgesel fazlalıkların giderilmesi için yağlanmış bölgeye yönelik egzersiz programları ile bölgesel yağ yakımı ve şekillendirme yapılmaktadır.